o nas…

Naturalna i subtelna fotografia dziecięca, rodzinna i okolicznościowa…taką właśnie u mnie możecie zobaczyć. Zdjęcia, które wykonuje są ponadczasowe i klasyczne. Ukazują prawdziwe emocje, za pomocą dodatków tworzę klimat, który chce przekazać na zdjęciu.

Zdjęcia wykonuje na zasadzie reportażu oraz zdjęć pozowanych. Taki system fotografowania pozwala uchwycić to co najważniejsze – emocje i uczucia ♥♥♥ Oprócz samej fotografii komponuję i tworzę stylizację do zdjęć. Moim klientką w standardzie zawsze pomagam i doradzam w wyborze stroju. Na moim blogu uczę jak przygotować się do sesji zdjęciowych. Nie musisz się martwić, takimi detalami jak drobne zadrapanie na skórze czy plamka na ubraniu. Zdjęcia obrabiam graficznie w Photoshopie i Lightroomie.


Wykonasz u mnie sesje:

  • noworodkowe
  • niemowlęce
  • dziecięce
  • ciążowe
  • narzeczeńskie
  • indywidualne
  • portret artystyczny
  • okolicznościowe ( Chrzciny, Komunie Święte, Śluby )

Pracujemy w studio, plenerze oraz u Was w domu. Łączymy sesje w studio
z sesjami plenerowymi. Godziny pracy standardowych sesji zdjęciowych:

  • Poniedziałek -Sobota – 8:00 -18:00

Studio Pluszak mieści się w miejscowości Wiśniowa w województwie Podkarpackim, na trasie Rzeszów- Krosno. Lokalizacja nie jest przypadkiem w promieniu 5 kilometrów mamy wszystko czego szukasz. Piękne widoki, wspaniałe zabytki i profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne.
Nie bez powodu to właśnie na terenie naszej Gminy Wiśniowa odbywają się Międzynarodowe Plenery Malarskie pod patronatem honorowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie


Z wykształcenia jestem pedagogiem, lecz z pasji fotografem. Miłość do fotografii
i sztuki była tak silna, że od sierpnia 2018 działa legalnie prowadzona działalność fotograficzna pod nazwą ” Pluszak Studio Fotografii Dziecięcej”. Na początku działalności wykonywałam tylko fotografię plenerową. W grudniu 2018 otworzyłam profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne połączone ze sklepem z zabawkami.

Doświadczenie w pracy z dziećmi, bardzo pomaga mi w realizacji zdjęć.
W moim studio dzieci podczas sesji się bawią  Staram się stworzyć taką atmosferę, żeby dla najmłodszych modeli sesja była niezwykłą przygodą. Na każde zdjęcia dzieci rezerwuję dwie -trzy godziny dzięki temu mamy pewność,że wszystko wyjdzie jak trzeba. Nie musisz się jednak obawiać – standardowy czas realizacji zdjęć to około 40 minut pracy w studio i 1,5 godziny pracy w plenerze. Jestem zdania ,że fotografia nie jest zawodem, który wykonuje się z zegarkiem w ręku

Pracuję w takich miejscowościach jak Krosno, Jasło, Rzeszów, Gorlice, Strzyżów, Dynów, Pilzno, Kraków, Dębica

Zobacz co mówią o nas nasze Klientki