Kup sesje na prezent

“Portret nie powstaje w aparacie, ale po obu jego stronach.”

Sesje realizowane są od Poniedziałku do Soboty w godzinach 9:00- 18:00. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacji terminu.

Fotografia dziecięca choć wydaje się na pozór prosta jest sztuka sama w sobie. Z mojego doświadczenia wiem ,ze samo bycie ‘fotografem’ w tym wypadku kompletnie się nie sprawdza. Z dziećmi trzeba się bawić! 🙂 i tak podczas wspólnej zabawy łapiemy kadry z których później powstają Wasze zdjęcia.

Tworzymy takie warunki ,żeby dla dzieci “sesja” była niezapomniana przygoda. Dla Was rodzice chcemy ,żeby czas który spędzacie z nami był czasem luksusowym!
Posiadamy bardzo duże zaplecze dodatków i gadżetów do zdjęć. Większość z nich i mebli wykonujemy własnoręcznie ,dlatego macie gwarancję niepowtarzalnych i oryginalnych stylizacji :). Fotografia jest moja pasja, dla dobrego zdjęcia jestem w stanie zrobić naprawdę wiele !

Jak wygląda praca z dziećmi ? dlaczego to właśnie u nas warto wykonać sesje?

Z zawodu jestem pedagogiem z pasji fotografem, a z miłości plastykiem. Te na pozór rożne dziedziny ściśle się ze sobą wiążą. Podstawą udanej sesji zdjęciowej jest nawiązanie kontaktu z maluchem. Przychodzi mi to łatwo ponieważ posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi.Podczas realizacji zdjęć wykorzystuję poznane techniki pracy z dziećmi.

Moim autorskim projektem i głównym elementem realizacji naszych sesji jest zabawa. Dzieci podczas sesji się bawią! Wiem doskonale ,że tylko tak ,można “wyciągnąć” prawdziwe emocje , które tak bardzo chcemy później oglądać na zdjęciach.

Zależy nam ,żeby końcowy efekt naszej pracy był dla Was produktem ekskluzywnym. Zdjęcia dostajecie Państwo w dużym formacie o wymiarach 15 cm x 23 cm. Wywoływane na profesjonalnym papierze fotograficznym o gramaturze 250 g. Zapakowane są w gustowne spersonalizowane tekturowe pudełeczka.

Czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 14 dni. Istnieje możliwość wykupienia usługi expres.