Fotografia

To co możesz zobaczyć w moich portretach, to to że nie bałam się zakochać w tym co robię…..

Fotografia jest dla mnie formą sztuki i wyrazu siebie. Była ze mną od zawsze ,ale dopiero dwa lata temu zrozumiałam ,że zdjęcia ,które wykonuje podobają się innym. W tamtym momencie wiedziałam już ,że jestem na dobrej drodze. W ciągu tych dwóch lat ukończyłam trzy profesionalne kursy fotograficzne i ciągle rozwijam i szkolę swój warsztat.

Dziś mogę zaproponować Ci usługę fotograficzną na wysokim poziomie. Chce pokazać Ci różnicę między tym co znasz , a tym co ja widzę. Dla mnie nie istnieje takie pojęcie jak ” nie jestem fotogeniczna” , udowodnię Ci ,że jest inaczej. Zachowam dla Ciebie te chwile , do których z przyjemnością będziesz wracać. Nie ma nic przyjemniejszego jak przeglądanie fotografii w jesienny wieczór przy ciepłej herbacie.

Chce żebyś wiedziała ,że moja praca nie kończy się po zakończonej sesji . Do obróbki zdjęć wykorzystuję Photoshopa i Lightroom. Dzięki temu , nie musisz się martwić, takimi detalami jak odpryśnięty lakier , rozmazana szminka czy zadrapana skóra, której nie przykrył podkład. Jestem kobietą i wiem jak my kobiety chcemy wyglądać na zdjęciu.