Cześć kochani 🙂 Dawno mnie tutaj nie było, a coraz więcej pytań dostanę o sesje świąteczne i jest mi ogromnie miło 🙂

Ten rok jest zwariowany, pod każdym względem:) Nie będę się skupiać na tych złych aspektach, bo każdy z nas ma tych złych wiadomości na co dzień, aż nadto. Napiszę Wam co u mnie słychać i co się zmieniło i jak będę wyglądać sesje świąteczne w tym roku.

Zmieniło się bardzo dużo i kolejne zmiany przede mną :)Początkiem roku tak jak Wam pisałam , moje studio przeszło metamorfozę. Zniknął sklep stacjonarny, a jego powierzchnia została podzielona na kącik do obróbki zdjęć, wygodną strefę z sofą oraz dodatkowe miejsce na wykonanie zdjęć 🙂 Dorobiłam się lampy fotograficznej o jakiej marzyłam oraz super zestawów do zawieszania teł 🙂 Piętro przeznaczyłam na sesje dla  noworodków i dziecięce.  Studio zmieniło nazwę na  charllot.pl. 

Już końcem 2019 roku postanowiłam się rozwijać i szkolić swój warsztat. I tak od października ukończyłam 7 kursów w tym 6 fotograficznych 🙂  Chyba czułam w kościach, że ten rok będzie idealny na naukę. Z wielkim entuzjazmem ogłosiłam sesje wiosenne w nowym studio i przyszedł look dawn. Wiec praca musiała poczekać. Obiecałam Wam, że nie będę opłakiwać tego roku tylko skupie się na pozytywach 🙂 Tak wiec moja głowa przyjęła ogromną dawkę wiedzy od najlepszych fotografów w Polsce. W Październiku fotografii noworodkowej, bezpieczeństwa maluszków i pozowania uczyła mnie w Kielcach Marta Rybak mistrzyni fotografii noworodkowej. Listopad był dla mnie miesiącem nauki “Projektowania graficznego w Photoshopie” w Rzeszowie. Nowy Rok zaczęłam trzy miesięcznym kursem prowadzenia i rozwoju marki hand made. Pewnie nie wielu z Was wie, że jestem związana zawodowo z Aniołami moje płaskorzeźby znajdziecie tutaj http://www.angelstyle.pl oraz w takich galeriach artystycznych jak Decobazar czy ArtMadam. Z czego jestem bardzo dumna 🙂 

Jeden z zimowych weekendów Lutego miałam możliwość spędzić w Krakowie na warsztacie fotografii ślubnej u Grzegorza Płaczka. Jak dla mnie jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce.  Po tym jak w marcu koronawirus skutecznie uziemił nas w domu, postanowiłam nie zwalniać tempa i zapisałam się na dwa kolejne kursy tym razem online z obróbki zdjęć. Początkowo miałam wątpliwości czy ta forma nauki będzie ok, ale muszę stwierdzić, że było to całkiem fajne przyswajanie wiedzy 🙂 Materiały z kursu i nagrania były dostępne przez dwa miesiące, wiec czas mnie naglił 🙂 W czerwcu na urodziny dostałam w prezencie kolejny kurs o którym marzyłam ! 🙂 Kurs fotografii Malarskiej i przepadłam bez reszty. Jestem nim zachwycona i czekam na moment, aż będę gotowa wprowadzić taki rodzaj fotografii do oferty:)  Tak duża dawka wiedzy skutecznie zaczęła krążyć mi po głowie i przestawiać myślenie . Od sierpnia zaczęłam planować sesje świąteczne. Zdjęcia planowałam zacząć 7 listopada, jednak koronawirus znowu pokrzyżował moje plany. Tym razem poznałam go bliżej tracąc smak i zapach na trzy tygodnie. Teraz po przebytej chorobie mogę zabrać się do pracy i zatroszczyć o Wasze bezpieczeństwo podczas zdjęć razem z lhttp://www.eco-klima.pl  . Studio będzie na bieżąco ozonowane i dezynfekowane. A co przygotowałam dla Was w tym roku ?:) 

 

Oto co szykuj dla Was w tym roku 🎄
Sesje zaczynamy od 17.11.2020- 23.12.2020
Do Waszej dyspozycji przygotowałam trzy scenki:
✨Piękna bajkowa scenka z kamienica , śniegiem płotkiem, latarnia i sankami idealna dla dzieci 🙂
✨ Biała scenka na łóżku z subtelnymi dekoracjami świątecznymi i światełkami idealna dla par i rodzin z małymi dziećmi ?❤️‍
✨ Klimatyczna scenka z choinką sofą i masą prezentów
Dodatkowo można zakupić fotoobrazy oraz foto albumy z sesji jako prezenty dla najbliższych:)
Do wyboru przygotowałam trzy pakiety cenowe.
W pakiecie Złotym znajduję się piękny Foto-Album 20 cm x20 cm o wartości 149 zł, który zaprojektuję dla Was z wykonanych zdjęć. Pakiet mini mini polecam, jeśli na sesji ma być tylko jedno dziecko 🙂.
Ilość miejsc ograniczona z uwagi na koronawirusa i konieczność dezynfekcji i ozonowania studia wykonuje tylko trzy sesje dziennie.
✨Dla stałych klientów z ubiegłych lat rabat -15%✨✨
 
Sesje będą bezpłatnie przekładane, na inny termin jeśli znajdziecie się Państwo na kwarantannie.
 
Link do rezerwacji terminu oraz cennik znajduję się tutaj:
 
Do zobaczenia i dużo zdrówka 🙂
Karolina

 

You might also enjoy:

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *