„Dzień dobry, czas start ! mam dla Państwa 30 minut, a za 25 minut przechodzi następna rodzina”

 

 

Nie z nami takie numery! 🙂 Jak już pewnie wiesz z wcześniejszych wpisów sesje zdjęciowe w Studio Pluszak realizujemy zgodnie z ideą slow life. Nie śpieszymy się i cieszymy wyjątkową atmosferą przedświąteczną. Mamy czas na filiżankę ciepłej herbaty, rozmowę i degustacje pierniczków 🙂 

W standardzie mam zarezerwowane dla Was dwie godziny, chociaż sesje w studio nie trwają dłużej jak 40 minut. Czas ten pozwala nam na indywidualną pracę, a po to w końcu do mnie trafiliście. Nie musimy martwić się, że sesja nie wyjdzie, bo będzie za krótka,a Wy stracicie czas, pieniądze i co najgorsze wyjdziecie rozczarowani z poczuciem, że coś poszło nie tak.

Najważniejszym  argumentem dlaczego sesje realizujemy w idei slow life są emocje i uczucia.

Podczas sesji staram się tworzyć taką atmosferę, która „wyciąga emocje” Nie rzadko podczas zdjęć w studio  „ czuć magię uczuć w powietrzu”.Choć brzmi to co najmniej dziwnie  jest to uczucie, którego nie jestem w stanie opisać. Bywa,że zakręci mi się łezka wzruszenia w oku:)

Bardzo się cieszę,że trafia do mnie coraz więcej rodzin, które podzielają mój styl pracy,  duża cześć naszych klientów ma do nas po 60 km w jedną stronę! Dlatego tym bardziej szanujemy Wasz czas i dziękujemy Wam, że to właśnie nam zaufaliście.

 

You might also enjoy:

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *