W Parku w Wiśniowej są Anioły…!

 

Anioły są zawsze niebieskie, zwłaszcza te w Wiśniowej…!

Jedni w nie wierzą inni nie…, a za mną cudowna sesja zdjęciowa           z Aniołami w roli głównej!

Parku w Wiśniowej nie muszę chyba nikomu reklamować. Od zawsze było to magiczne wręcz mistyczne miejsce. W ubiegłym tygodniu wykonałam tam nietypową sesje produktową ręcznie wykonanych pamiątek z Gminy Wiśniowa.

 

Anioły marki Angel Style Art to wyjątkowe modele. Więcej o Anielskim Stylu możecie przeczytać tutaj http://www.angelstyle.pl .                                      Kolekcja “Aniołów z Wiśniowej” powstała z myślą o turystach, którzy szukają wyjątkowych pamiątek. Kolekcja  miała swoją premierę na podsumowaniu Projektu „Wiśnia Stara Wiśnia Nowa „ Etno Polska 2019 zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Wiśniowej. Sesja zdjęciowa była realizowana właśnie pod kontem tego wydarzenia.

Celem zdjęć było połączenie Aniołów z najbardziej turystycznymi zakątkami miejscowości Wiśniowa ,a także nadaniu im “życia”.

Anioły ubrane w regionalne „Stroje Rzeszowskie”  dumnie prezentowały się na tle Pałacu Mycielskich i Oficyny. Radośnie latały w Alei Grabowej, wygrzewając swoje skrzydła w blasku słońca.

 

Zdjęcia Aniołów z Wiśniowej trwały dwa dni. Miałam ogromne szczęście, ponieważ trafiła mi się idealna pogoda. Pierwsza część zdjęć była realizowana o zachodzie słońca.

W drugim dniu zdjęcia wykonywałam przed południem. Anioły czeka jeszcze jedna sesja tym razem już w studio na białym tle.

Anioły są pamiątką dla turystów odwiedzających Gminę Wiśniowa.          Możecie je kupić również w naszym studio.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

!-- Google Tag Manager (noscript) -->